קומפוסטר מסתובב = שמירה על איכות הסביבה

קומפוסטר מסתובב

כולנו רוצים להיות אקולוגיים יותר בחיי היום יום שלנו ולשמור על איכות הסביבה למען הילדים שלו והדורות הבאים. אבל קצב החיים המסחרר, העבודה התובענית ושאר אילוצי החיים הופכים את הפעולות היום יומיות לשמירה על כדור הארץ למאתגרות לעיתים. לשם כך יש את קומפוסטר המסתובב. סקרנים? הגעתם למקום הנכון.

בואו נבין מה זה קומפוסטר מסתובב?

קומפוסטר מסתובב דומה לקומפוסטרים הישנים שכולנו מכירים בתרומה הסביבתית שלו אבל הופך את החיים שלנו לקלים יותר ואת התורמה לאיכות הסביבה למיידית יותר. מדובר בדור חדש של קומפוסטרים אשר בעזרת טכנולוגיה ייחודית מאפשר לנו לנצל באופן אפקטיבי יותר פסולת ירוקה על ידי טכניקה ייחודית של שילוב בין פסולת רטובה ( שאריות אוכל לדוגמה) לבין פסולת יבשה (שאריות ניירת וגזם).

כיצד הקומפוסטר המסתובב פועל?

כדי ליצור את האיזון בין החומרים היבשים שאתם מכניסים את הקומפוסטר לבין החומרים הרטובים פשוט מסובבים. פעולת הסיבוב של קומפוסטר מסתובב מאפשרת מיזוג בין כל השכבות השונות באופן אופטימלי ליצירת קומפוסט שימושי, איכותי וידידותי לסביבה – תוך ניצול מלא של המנגנון הטבעי של הטבע ופעולת החמצון הטבעית ליצירת דישון מעולה.

איך הקומפוסטר המסתובב חוסך זמן יקר?

קומפוסטר מסתובב חוסך זמן יקר מכיוון שהוא מכיל בתוכו את מנגנון הסיבוב בילט אין ומאפשר לכם לדלג בקלות מעל פעולה הערבול הידנית המתישה. פעולה זו לא רק שגובה ממכם זמן, עלולה להפוך לקשה ורפטטיבית ולכן למנוע ממכם להתמיד עם המשימה של שמירה על איכות הסביבה. קומפוסטר מסתובב, מקל עליכם באופן משמעותי את העבודה ואפילו מקצר את הזמן שבין ההכנסה של הרכיבים לבין התוצאה הסופית שבה אתם נהנים מדשן איכותי.

האם ניתן להשתמש בתוצרים של הקומפוסטר המסתובב גם לבית ?

אם יש לכם עציצים שאתם רוצים לדשן אתם יכולים להשתמש בתוצרי הדישון שנוצרים ע"י קומפוסטר מסתובב בכדי לזבל אותם כהלכה ולהגיע לפריחה נאה יותר במינימום מאמץ – לא חייב מפעל מחזור או שימוש בחומרים כימיקלים שרוכשים בחנויות.  במידה ויש לכם גינה או שטח אדמה, הרי שמדובר בקנייה משתלמת אשר תאפשר לכם לייצר מעגל אקולוגי שלם שבו התוצרים שלכם מייצרים את הדשן לגידולים. שימו לב שחשוב להתאים בין כמות הזבל שאתם מייצרים לבין הגודל והנפח של הקומפוסטר המסתובב לתוצאה איכותית

בתוך כמה זמן ניתן להגיע לדשן בעזרת הקומפוסטר המסתובב?

בתוך עד שמונה שבועות ניתן להגיע לדשן אשר יאפשר לכם ליצור תשתית לחקלאות ירוקה יותר. הדבר תלוי כמובן באיזון שבין החומרים הרטובים והיבשים שיש לכם, בתכיפות שבה אתם מוסיפים חומרים שונים לקומפוסט המסתובב וכמובן שבכמויות הזבל שאתם מייצרים. אבל בכל מקרה, אין ספק שהתוצאות המהירות והידידותיות לסביבה ידרבנו אתכם להיות ירוקים יותר מכיוון שאתם תראו איך העבודה הקטנה שלכם יוצרת חומר חדש ושינוי אמיתי.

 

לסיכום: קומפוסטר מסתובב מביא את הטכנולוגיה הפשוטה אך החכמה אל העולם של הקופוסט העתיק ומייצר עבורכם פתרון מהיר, איכותי והכי חשוב כזה שניתן להתמיד בו – בכדי להפוך את הזבל שלכם לדשן איכותי. העובדה שחוסכים בזמן ובעבודה, גורמים לרבים להעדיף אותו על הקומפוסט הישן ולכן בהחלט מדובר בדרך ירוקה וחדשה שכדאי לאמץ

תפריט נגישות

Call Now Button